GYİAD Projeleri

GYİAD Akademi

GYİAD Akademi 2010 yılından beri devam eden bir eğitim projesi. Üniversite, Devlet ve STK aracılığı ile iş insanlarının ortak projesi olması ve yaklaşık 900 öğrenciyi kredili bir ders kapsamında eğitmiş olması GYİAD adına ciddi bir gurur kaynağı.

Erasmus Projesi

GYİAD olarak Erasmus + kapsamında 'Konsorsiyum liderliğini' yaptığımız Staj Hareketliliği Projesi ile üniversite öğrencilerini Avrupa'da iş stajına gönderiyoruz.

360 Derece Toplumsal Uzlaşı Hareketi

GYİAD olarak bu dönem ele aldığımız en önemli projelerden bir tanesi de Toplumsal Uzlaşı Hareketi.

GYİAD Vaka Analizi Kitabı – 1

Türkiye’de verilen işletme derslerinde genelde yabancı şirketlerin vaka analizlerinin okutulduğunu görüyoruz. Bir çok genç Coca-Cola, P&G, Unilever gibi şirketlerin neyi nasıl başardığını okuyarak eğitim alıyor.
31.03.2016

Ekonomik Gelişmeler ve Değerlendirme Kahvaltısı

"Ekonomik Gelişmeler ve Değerlendirme" kahvaltılı panelimizde Ekonomi beklentilerini finans sektörü, uluslararası piyasalar, yatırımcılar ve ekonomistlerin farklı bakış açılarıyla değerlendirdik.
22.12.2015

Gündem Kahvaltıları: Üçüncü "Ekonomik Gelişmeler ve Değerlendirme" Toplantısı

FED'in faiz arttırımı sonrası ekonomik gelişmeleri, 2016'da şirketlerimizin ve bizlerin nasıl pozisyon alması gerektiği konularını finans sektörü, uluslararası piyasalar, yatırımcılar ve ekonomistlerin bakış açılarıyla değerlendirdik.
23.11.2015

G3 Forum "Neden Olmasın?" / 20 Kasım 2015 - Suada

Destekçileri arasında yer aldığımız bu etkinliği üyelerimize duyurduk, stant kurduk, mentörlük desteği verdik ve katılım olanağı sağladık.
19.11.2015

Üyelerimiz ile 46. Haftalık Sohbet Kahvaltımız

Üyelerimiz ile 46.Haftalık Sohbet Kahvaltımızı 19 Kasım 2015 Perşembe günü gerçekleştirdik.
17.11.2015

GYiAD - EY - Citibank "Rusya'da İş Fırsatları"

GYİAD - EY - Citibank, iş birliği ile düzenlenen etkinliğimizi Orjin Maslak Plaza' da Gerçekleştirdik.