Üyelerimizden Haberler

15.02.2019

Hürriyet Gazetesi - Türkiye, stratejik yatırımcılar için çok cazip - Dr. Necip Uludağ

Türkiye, stratejik yatırımcılar için çok cazip - Hürriyet Gazetesi
01.02.2019

Türkiye, Stratejik Yatırımcılar İçin Çok Cazip - Dr. Necip Uludağ

Alfa Investment, orta ve büyük ölçekli şirketlerin satın alma & birleşme, kurumsal finansman (uzun vadeli borç, finansal yapılanma ve proje finansmanı) konularında yaratıcı çözümler sunan butik bir M&A ve Kurumsal Finansman şirketi olarak konumlanıyor. Alfa Investment, son beş yıldır tamamladıkları ortaklık ve birleşme işlemlerinin artan sayısı ve bu işlemleri tamamlama hızı ile dikkat çekiyor.
24.01.2019

İnşaat sektörü 2019'da canlanacak! - Haluk Hasanoğlu

Hasanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasanoğlu, "Devletimiz öncülüğünde konut alımını kolaylaştırmak için başlatılan kampanya ve düzenlemelerle 2019 yılında sektörümüzün yine canlanacağına inanıyoruz. " dedi...
17.01.2019

DÜŞÜNDÜK , TAŞINDIK - Gülden Güral

1993 yılında Eğitim ve Öğretime başlayan Boğaziçi Eğitim" kurumları bünyesindeki Boğaziçi Şehir Koleji Eskişehir yolu üzerindeki Mektebim Koleji olarak hizmet vermesi için yapılan eğitim binasında eğitim ve öğretim vermeye devam edecek. Kütahya Porselen Merkez fabrika toplantı salonunda Boğaziçi Eğitim kurumları binası için devir teslim töreni gerçekleştirilerek imza töreni düzenlendi.
04.01.2019

Yasin Kadooğlu "Yılın Genç Girişimcisi" Seçildi

10 yılı aşkın süredir akaryakıt sektöründe hizmet veren ve bu süre zarfı içinde pazar payı bazında ilk 10 şirketin arasına giren Kadoil'in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve GYİAD (Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Kadooğlu, II. Türkiye Altın Marka Ödülleri'nde "Yılın Genç Girişimcisi" ödülünü aldı.
01.01.2018

"OMUZ OMUZA , HAYATI GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN VAR" - Özgül Topkan Koruyan

"OMUZ OMUZA , HAYATI GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN VAR"
02.12.2018

Dijital Değişim - Özgür Özçakmak

Dijital değişim Genç Yönetici ve İş Adamları Derneği (GYİAD) tarafından, 'Başarı: Dijital Dönüşümde' konferansı düzenlendi.
28.11.2018

Kadoil'den Ege Bölgesine Bir Yeni İstasyon Daha - Yasin Kadooğlu

Kadoil'in Ege Bölgesindeki yeni istasyonu Bedirhan Çetinin sahibi olduğu Kadoil Çetinsoy Petrol hizmete açıldı.
23.11.2018

11 Yıl Sonra Ruhsat Aldı, Cübbesini Giydi - Erden Timur

Adana Barosunda 11 yıl önce staj dönemini tamamlayan Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Başkanlık makamında düzenlenen törenle ruhsatını aldı.
24.12.2018

Organik Büyüyoruz - Serhat Büyükhelvacıgil

TURKİYE'nin önde gelen, köklü ve kurumsallaşmış aile şirketleri arasında yer alan, faaliyetlerine 1888 yılında helva ve şekerleme üretimi ile başlayan Helvacızade Grubu, 130. hizmet yılında üç farklı iş koluyla geleceğe emin adımlarla ilerliyor.