Basında GYİAD

06.02.2019

GENÇ İŞ DÜNYASI , YURT DIŞI PROJELERE VE İHRACATTA FIRSATLARA ODAKLANACAK! - BUSINESS NEWS

0 GÜNCELI GENÇ İŞ DÜNYASI, YURTDIŞI PROJELERE VE İHRACATTA FIRSATLARA ODAKLANACAK! Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD), üyelerinin 2019 yılına yönelik beklenti ve tahminlerinin değerlendirildiği araştırmasının sonuçlarını açıkladı.
29.01.2019

''GYİAD Başkanı Yiğit SAVCI : Girişimlerin Merkezi '' - Forbes Türkiye

Yeni nesil girişimcilerin mentora, melek yatırımcıya ve daha büyük fonlara rahat ulaşabildiği bir ekosistem içinde olduklarını söyledi.
13.01.2019

"TÜRKİYE GÜÇLENEREK ÇIKAR"

Genç Yönetici ve İşadamları Derneği (GYİAD) Başkanı Yiğit Savcı yaptığı değerlendirmede, derneğin yaptırdığı beklenti anketinin sonuçları hakkında şu bilgileri veriyor:
06.01.2019

"GYİAD BAŞKANI YİĞİT SAVCI: STARTUP MERKEZİ OLACAĞIZ" - Para Dergisi

"Biz melek yatırımcılar olarak önce işin kalitesine bakıyoruz sonra fikre olan inancımızla yerkürenin hangi sorununa çözüm bulmamız gerektiğini söylüyoruz. Eğer girişimci bu temel konuyu ortaya koyuyorsa paranın bulunması kolay oluyor. ''
27.12.2018

Girişimcilik Eğitimi Anaokulu Seviyesine Çekilir Mi - Sabah Gazetesi

Girişimcilik eğitimi anaokulu seviyesine çekilir mi? ı oca-Cola Yönetim Kurulu Başkanı Muhtar Kent, bundan fb yıl kadar önce 21'inci yüzyılın kadınların yüzyılı olacağını söylemişti. Buna hiç kuşku yok.
26.12.2018

Genç iş insanlarının hedefi yurt dışı ve yeni pazarlar - aa.com.tr

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği üyeleri, gelecek yıl yurt dışı projelere ve yeni pazarlara odaklanmayı planlıyor.
26.12.2018

Genç İş Dünyası Yurtdışı Yolunda - Cumhuriyet Gazetesi

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği'nin (GYİAD) 2019 beklenti ve tahminlerinin değerlendirildiği araştırmasının sonuçları, genç iş insanlarının 2019'dan umutsuz olduğunu ortaya koydu.
26.12.2018

Genç Girişimcilere Destek Çeşitleniyor - Sabah Gazetesi

GYİAD Başkanı Yiğit Savcı ve Halkbank KOBİ Ürün ile Süreç Yönetimi Daire Başkanı. Mehmet Volkan Sayım panelist oldu. Etkinliğin öğleden sonraki oturumunda "Geleceğe yolculukta girişimcilik ve Türkiye'nin rolü" paneli düzenlendi.
26.12.2018

GYİAD'da Hedef Yurt Dışı Pazarı - Yeni Söz Gazetesi

Genç Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GYİAD) üyeleri, gelecek yıl yurt dışı projelere ve yeni pazarlara odaklanmayı planlıyor. GYİAD, üyelerinin 2019 yılına yönelik beklenti ve tahminlerinin yer aldığı anketin sonuçlarını açıkladı.
17.12.2018

Çevik ol, organik ol, dijitalleş! - GYİAD Araştırma Enstitüsü

Dr.Umut KÖKSAL / GYİAD Üyesi, UK Danışmanlık Kurucusu, Öğretim Üyesi Çeviklik ve işletmenin organik dijital dönüşümü.